Dodavatelské možnosti

a)

Ve výrobní sféře se zabýváme převážně honováním trubek, válců a tyčí všech kovových materiálů včetně nerez ocelí. Současný rozsah výrobních honovací možností od 50 do 400 mm, avšak již nyní pracujeme na výrobě vlastních honovacích hlav vlastní konstrukce s vysokým výkonem a s cílem minimálního průměru 20 mm a a maximálního průměru díry 650 mm.


Maximální pojezd suportu u honovacího stroje je 4 000 mm, avšak celková délka průchozí trubky pro honování může být mnohem delší. V současné době je maximální hmotnost obrobku omezena na 1 200 kg, a však ještě v roce 2013 by měla být celková hmotnost zvýšena na asi 5 tun.


Drsnost honovaného povrchu dodáváme běžně v hodnotě 0,5 Ra, velmi kvalitní provedení je na hodnotu 0,2 Ra a na zvláštní objednávku jsme schopni dosáhnout hodnot méně nežli 0,1 Ra.

 

b)

Kromě honování se zabýváme i dodávkami kovových ochranných drátěných opletů pro hydraulické hadice. Tady je nabídka velmi široká, jsme schopni dodat pružiny s průměrem drátu od 1 do 10 mm, jakékoliv stoupání, vnitřní průměr od 15 do 200 mm, maximální délka 10 m, materiál buď běžný patentovaný ocelový drát nebo nerez.

Pružiny dodáváme převážně s povrchovou ochranou modrý zinkochromát nebo černé.

 

C)

Kromě výše uvedeném jsme schopni zajistit některé velmi náročné výrobní operace - viz. Výrobky.